شهردار تهران خبرداد

توسعه دامنه خدمات «کارت‌های منزلت» سالمندان

شهردار تهران از توسعه و گسترش خدمات «کارت‌های منزلت» سالمندان خبر داد و گفت: نواقص این کارت‌ها برطرف و دامنه خدمات آنها گسترش خواهد یافت.

تامین 24 /محمدعلی نجفی، شهردار تهران در مراسم پیاده روی سالمندان تهرانی، با بیان اینکه شهروندان سالمند مشکلاتی را در خصوص کارت‌های منزلت مطرح کرده و اشاره کرده‌اند که این کارت‌ها برخی از خدمات را شامل نمی‌شود، گفت: در نظر داریم خدمات بیشتر و بهتری را در زمینه کارت‌های منزلت ارائه کنیم و دامنه خدمات این کارت‌ها را توسعه دهیم.

وی افزود: سالمندی یک فرصت و نه یک تهدید است و در فرهنگ و ادبیات ما نیز نسبت به این دوره سنی همواره با احترام و توجه خاصی نگاه شده است تا جایی‌که هر یک از همشهریان سالمند گنجینه‌ای از تجربه، عشق و محبت هستند و سرمایه‌های شهر تهران محسوب می‌شوند.

به گزارش ایسنا،نجفی با بیان آنکه شهرداری تهران اقدامات خوبی در زمینه ارائه خدمت به سالمندان تهرانی انجام داده است، گفت: ارائه این خدمات ادامه پیدا می‌کند و نقص‌ها و نارسایی‌های آن برطرف خواهد شد.

شهردار تهران به کانون‌های سالمندان اشاره و اظهارداشت: مسائل کانون‌های سالمندان نیز تا حدی که در اختیار شهرداری تهران باشد حتما پیگیری و نسبت به رفع مشکلات آن‌ها اقدام خواهد شد.

نجفی با بیان‌ اینکه امیدواریم بتوانیم شهر تهران را برای زندگی عموم شهروندان به شهری پر از امید، شکوفایی و مشارکت تبدیل کنیم، گفت: در تلاش هستیم تا زندگی در تهران زندگی مطلوب توام با آرامش باشد و در این میان باید ارزنده‌ترین خدمات و بهترین شرایط برای گروه سنی کودک تا سالمند فراهم شود.


ارسال نظر

captcha