نشست هیات تجاری قبرسی یا مدیران شستا برگزار شد

تامین 24 / سید رضا نوروز زاده گفت:جمهوری اسلامی ایران بدهکار مالی هیچ شرکت خارجی در دنیا نیست زیرا این موضوع در فرهنگ ایران زمین است.

به گزارش مرکز روابط عمومی واطلاع رسانی وزارت تعاون،کار ورفاه اجتماعی، سید رضا نوروز زاده روز سه شنبه در نشست مشترک اقتصادی هیات تجاری قبرسی با مدیران هلدینگ های سازمان تامین اجتماعی که باحضور سید حسن هفده تن مدیر کل امور بین الملل وزارت کار،"میکائیل سوفو کلئیس " رئیس دفتر رئیس جمهور قبرس و مدیران هلدینگ های سازمان تامین اجتماعی در هتل اسپیناس پالاس برگزار شد،افزود:ایران مشکلات ناشی از هشت سال جنگ و همچنین تحریم را تحمل کرده است اما علیرغم همه اینها همواره به اعهدات مالی خود مقید بوده است.
 
وی تاکید کرد: سرمایه گذار باید اطمینان داشته باشد که سرمایه خود را به کجا می برد.
 
نوروززاده ادامه داد: ایران سرزمینی امن برای سرمایه گذاران خارجی است و  شستا اماده همکاری در زمینه انرژی صنعت و معدن نفت و گاز و پتروشیمی با کشو قبرس است و می توان شرکتهای مشترک را تشکیل دهد
سپس کریستوس مایکلیدس رییس فدراسیون کارفرمایان و کارفرمای قبرس گفت:قبرس کشوری کوچک به لحاظ جغرافیایی است اما می تواند پنجره ایران به سوی اروپا باشد.
 
وی اظهار کرد: ایران کشوری بزرگ است اما ایران هم می تواند از قبرس بیاموزد و قبرس می تواند طرف و شریک تجاری خوبی برای ایران باشد و کالای ایران را به اروپا معرفی  کند.
 
به گفته مایکلیدس، قرار است در این نشست یادداشت تفاهم همکاری میان دو هیات امضا شود.
 
نشست مشترک اقتصادی هیات تجاری قبرسی با مدیران هلدینگ های سازمان تامین اجتماعی، با حضور سید حسن هفده تن مدیر کل امور بین الملل وزارت کار، «میکائیل سوفو کلئیس» رئیس دفتر رئیس جمهوری قبرس و مدیران هلدینگ های سازمان تامین اجتماعی در هتل اسپیناس پالاس برگزار شد.

 


ارسال نظر

captcha