تخفیف 50 درصدی هتل های ایرانگردی برای بازنشستگان

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی از تخفیف ۵۰ درصدی برای اقامت همه بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری و سازمان تامین اجتماعی در هتل‌های تحت پوشش این شرکت خبر داد.

تامین 24 /مهرداد تاوَتلی تکریم هرچه بیشتر بازنشستگان را از مهمترین اهداف اعمال تخفیف برای بازنشستگان که نخستین بار سال گذشته اجرایی شده است دانست و گفت: با توجه به استقبال بسیار خوب بازنشستگان و افزایش ۱۷ درصدی ضریب اشغال هتل‌ها در سال گذشته، این طرح امسال هم اجرایی می‌شود.

وی با بیان اینکه در این طرح مدیران هتل‌ها موظف شده اند بهترین اتاق‌ها را دراختیار بازنشستگان متقاضی قرار دهند، تاکید کرد: درصورتی که بازنشستگان بخواهند از خدمات پذیرایی هتل‌ها بهره‌مند شوند از تخفیف ۳۵ درصدی برخوردار می شوند.

به گزارش تامین24 به نقل از روابط عمومی صندوق بازنشستگی کشوری،تاوتلی داشتن کارت شناسایی یا هرنوع مدرکی که دلالت بر بازنشستگی افراد داشته باشد، را ضروری دانست و افزود: براساس دستورالعمل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بازنشستگان و یک همراه، می‌توانند هر کدام از تسهیلات ۳۰۰ هزار تومانی برای سفر و اقامت خود در هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی استفاده کنند.


ارسال نظر

captcha