تکذیب فعالیت های خیریه در بیمارستان شهید دکتر لواسانی

مسئولان بیمارستان لواسانی تهران و مدیرعامل بنیاد نیک ورزی شریان ،انجام اعمال جراحی و سایر مراحل درمانی رایگان کودکان دارای بیماری های قلبی در این بیمارستان را طی سال جاری تکذیب کردند.

تامین 24 /علی بروجردی علوی، مدیرعامل بنیاد نیک ورزی شریان در گفتگو با تامین24 با تاکید بر این که در سال جاری فعالیت های خیریه در بیمارستان لواسانی صورت نمی گیرد، گفت: این بنیاد با فعالیت های مستمر فصلی در حوزه خدمات درمانی به کودکان نیازمند دارای بیماری های قلبی تا کنون هفت مرحله از ماموریت خود را به انجام رسانده است.

به گفته وی، در سال گذشته طی دو مرحله در آبان و اسفند کودکان دارای بیماری های قلبی در بیمارستان لواسانی مورد عمل جراحی قرار گرفته بودند.

بروجردی افزود: در این ماموریت های درمانی در هر فصل به صورت مجزا حدود 40 نفر از لیست کودکان نیازمند دارای بیماری های قلبی مورد مداوا یا عمل جراحی قرار گرفته و با توجه به تشکیل پرونده های پزشکی برای این افراد، مراحل درمانی آنان با پیگیری های این بنیاد به انجام می رسد.

وی با اشاره به اینکه در زمینه فعالیت های خیریه همکاری مداوم و مستمر این بنیاد خیریه با بیمارستان شهید لواسانی و دیگر بیمارستان های سازمان تامین اجتماعی در دستور کار است. لازم به ذکر است که این بیمارستان نهایت همکاری را در این زمینه داشته اند.

 بروجردی با بیان اینکه در فعالیت های درمانی خیریه با تیم های پزشکی بین المللی همکاری داشته ایم تصریح کرد: آخرین ماموریت این نهاد خیریه  در ماه گذشته در استان زاهدان به انجام رسیده و با توجه به لیست افراد نیازمند دارای بیماریهای قلبی که در موسسه موجود است، فراخوان درمانی از طرف این بنیاد صورت نمی گیرد.

وی در پایان اضافه کرد با همکاری بسیار مثبت و ارزنده بیمارستان لواسانی در این امر خیر ، بخش جراحی قلب کودکان این بیمارستان در سال گذشته راه اندازی مجدد شده است.  

 

در حالی خبر انجام فعالیت های خیریه در بیمارستان لواسانی از سوی مسئولان این بیمارستان و همچنین بنیاد متولی این امر تکذیب شده که در برخی شبکه های اجتماعی مجازی شایعه ای در این باره منتشر شده و می شود.

این شایعه به این قرار است: «تیم جراحی قلب اطفال امریکا از فردا تا21 اسفند در بیمارستان شهید لواسانی تامین اجتماعی تهران به طور رایگان کودکانی را که نیاز به عمل قلب دارند را جراحی می کنند، لطفا اگر کودک بیماری را میشناسید معرفی کنید در صورت نداشتن دفترچه بیمه، کل هزینه ها از طرف موسسه خیریه شریان پرداخت می شود. لطفا اطلاع رسانی کنید. شاید گرە از کار یک نفر باز شود.»

 


ارسال نظر

captcha