ربیعی خبر داد

لزوم انسجام سازمان های مردم نهاد در حوزه کودکان کار

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت:بخش دولتی با برنامه ریزی و تعهد به انجام وظایف و بخش غیر دولتی و سازمان های مردم نهاد با مشارکت و تعامل بیشتر می توانند به کودکان کار و خیابان کمک کنند.

تامین 24 /علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار کرد:سازمان های مردم نهاد در حوزه کودکان کار و خیابان بیش از گذشته انسجام گرفته و با تقسیم کار جدی تری سامان یافته اند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به لزوم نشست مشترک با سازمان های مردم نهاد افزود:شورای حمایت از کودکان ذیل شورای رفاه دو جلسه برای هماهنگی های بیشتر در حوزه کودکان کار تشکیل داده اند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، ربیعی ادامه داد: بخش دولتی با برنامه ریزی و تعهد به انجام وظایف و بخش غیر دولتی با مشارکت و تعامل می توانند به کودکان کار و خیابان کمک کنند.

وی با بیان اینکه در 4 استان سیستان و بلوچستان، البرز،تهران،خراسان شمالی  مراکز نگهداری کودکان کار و خیابان داریم، تاکید کرد: با تعامل بخش های دولتی و غیر دولتی می توان بسیاری از مشکلات را برطرف کرد .

ربیعی گفت: خوشبختانه انسانها به کودکان علاقه مند هستند و این موضوع خود نقطه امیدی برای حل مشکلات بیش از پیش برای کودکان کار وخیابان به شمارمی رود .


ارسال نظر

captcha