نوربخش در گفت و گو با تامین 24 مطرح کرد

خدمات تامین اجتماعی مقوّم امنیت ملی

ممهمترین تولید سازمان تامین اجتماعی ایجاد امنیت اجتماعی است و طبیعتا امنیت اجتماعی و امنیت ملی در یک راستا قرار دارند و هرچه امنیت اجتماعی بالاتری را شاهد باشیم امنیت ملی را در سطح بالاتری خواهیم داشت .

تامین 24 / مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در حاشیه بازدید از نمایشگاه گرامیداشت دفاع مقدس در پاسخ به سئوال خبرنگار تامین 24 گفت: مهمترین تولید سازمان تامین اجتماعی ایجاد امنیت اجتماعی است و طبیعتا امنیت اجتماعی و امنیت ملی در یک راستا قرار دارند و هرچه امنیت اجتماعی بالاتری را شاهد باشیم امنیت ملی را در سطح بالاتری خواهیم داشت .

سید تقی نوربخش، مدبرعامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به اینکه دفاع مقدس و تمامی ایثارگری های این حوزه برای حفظ تمامیت ارضی و در راستای ایجاد و برقراری و حفظ امنیت ملی کشور صورت گرفته است، افزود: دفاع مقدس و جانفشانی های این حوزه برای ایستادگی روی ارزش ها، شرف و عزت ملی به انجام رسید.

وی تصریح کرد: در حال حاضر سازمان تامین اجتماعی حدودا 5 میلیون و 300 هزار نفر مستمری بگیر و خانواده های آنان را تحت پوشش قرار داده است که معیشت،درمان، بن خوار و بار ،کمک هزینه های مسکن و برخی دیگر از هزینه های جاری این قشر بر عهده این سازمان است.

به گزارش تامین 24، نوربخش افزود: هر اندازه که سطح خدمات تامین اجتماعی افزایش پیدا کند موجب افزایش امنیت خاطر جامعه شده و این موضوع منجر به ایجاد و تقویت امنیت اجتماعی و امنیت ملی خواهد شد.

نمایشگاه «یادیاران» در بوستان لاله تهران و به مناسبت هفته دفاع مقدس در این هفته برقرار است و سازمان تامین اجتماعی با حضور فعال در این نمایشگاه به ارائه خدماتی همچون مشاوره بیمه ای و درمانی می پردازد.


ارسال نظر

captcha