مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی:

25درصد تجهیز منابع کشور در تامین اجتماعی صورت می گیرد

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از تجهیز 25 درصد منابع مالی کشور در این سازمان خبر داد.

تامین 24 /سید تقی نوربخش، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با حضور در نمایشگاه گرامیداشت هفته دفاع مقدس که در پارک لاله برپا است، گفت: ایستادگی اقتصادی در کشورمان به خوبی قابل مشاهده است و در سازمان تامین اجتماعی به عنوان یکی از خاکریزهای اول این نبرد اقتصادی در دولت اول دکتر روحانی و در راستای اقتصاد بدون تکیه بر نفت توانسته ایم 25 درصد تجهیز منابع کشور را با کمک کارفرمایان، مشارکت جامعه کارگری و بیمه شدگان شکل دهیم.

 نوربخش صبح امروز در بازدید از غرفه تامین اجتماعی در نمایشگاه «یادیاران» افزود: هفته دفاع مقدس یادآور ایستادگی و مقاومت ملت بزرگوار ایران است و یادآور مقابله با اجماع جهانی است که به قصد مقابله با انقلاب اسلامی شکل گرفت و سرآغاز یک نبرد تمام عیار نظامی بود.

وی با اشاره به اینکه نبرد در مقابل استکبار برای عزت و شرف ایران با نبرد نظامی آغاز و پس از پایان دفاع مقدس در اشکال مختلف نمود و تداوم پیدا کرد، ادامه داد: در واقع حدود یک چهارم تجهیز منابع دولت در سازمان تامین اجتماعی به صورت سالیانه در حال تامین است و این موضوع در راستای معیشت مردم، تامین درمان و ارائه مزایای مختلف بیمه ای در حال انجام است.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی تصریح کرد: تمامی پرسنل شاغل در سازمان تامین اجتماعی به نوعی بسیجیان صحنه نبرد اقتصادی هستند. نبردی که علیه کشورمان شکل گرفته است. امیدواریم با تدابیر کلان کشوری و راهبردهای کلی نظام، دفاع مناسبی در برابر این تهاجم شکیل گیرد. سازمان تامین اجتماعی نیز در این مدت رسالت خود را به نحو احسنن انجام داده است.

نوربخش اظهار کرد: امیدواریم بخشی از پیامی که در جهت ایثار شهدای انقلاب اسلامی بر عهده ما است را به بهترین شکل ممکن ارسال کنیم.

نمایشگاه «یادیاران» در بوستان لاله تهران و به مناسبت هفته دفاع مقدس در این هفته برقرار است و سازمان تامین اجتماعی با حضور فعال در این نمایشگاه به ارائه خدماتی همچون مشاوره بیمه ای و درمانی می پردازد.


ارسال نظر

captcha