همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس و ماه محرم

نمایشگاه یاد یاران افتتاح شد

با حضور فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای سازمان تامین ‌اجتماعی، نمایشگاه یاد یاران، ویژه گرامیداشت هفته دفاع مقدس، همزمان با ماه محرم در محل آبنمای مرکزی بوستان لاله آغاز به کار کرد.

تامین 24 / عبدالخالق حبیبی، فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای سازمان تامین ‌اجتماعی در مراسم گشایش نمایشگاه یاد یاران، گفت: هر ساله در هفته گرامیداشت دفاع مقدس، نمایشگاه یاد یاران در محل سازمان تامین اجتماعی برگزار می شود، ولی امسال به مناسب همزمان شدن این هفته با ماه محرم، ماه شهادت سید و سالار شهیدان و یاران باوفای ایشان، تصمیم بر این شد تا نمایشگاه در مکانی عمومی برگزار شود.

وی افزود: با برگزاری این نمایشگاه یاد و خاطره شهدا، ایثارگران و مجاهدان عزیز دوران دفاع مقدس را گرامی می ‌داریم و فداکاری ‌ها و جانفشانی‌ های بسیجیان و رزمندگان را به بازدیدکنندگان معرفی می‌ کنیم.
 
به گزارش تامین 24، عبدالخالق حبیبی با ابراز امیدواری از این که برگزاری نمایشگاه یاد یاران بتواند گوشه کوچکی از حماسه بزرگ رزمندگان دفاع مقدس را نشان دهد، از حمایت مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، مدیران و کارکنان این سازمان برای برگزاری نمایشگاه یاد یاران و اجرای برنامه ‌های مختلف حوزه مقاومت بسیج تشکر و قدردانی کرد.
وی افزود: در نمایشگاه امسال، 6 غرفه برپا کردیم که یکی از آنها به «شرکت داروسازی رازک» و دیگری به «شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان» اختصاص دارد که هر دو از شرکت های وابسته به شرکت سرمایه گذاری سازمان تامین اجتماعی «شستا» هستند و چهار غرفه دیگر به دفاع مقدس و معرفی شهدای سازمان تامین اجتماعی اختصاص دارد.
 
فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای سازمان تامین‌ اجتماعی افزود: سازمان تامین اجتماعی مفتخر است که ٦٥ شهید همکار به انقلاب اسلامی تقدیم کرده است که دو نفر از این شهدا، شهیدان مدافع حرم اهل بیت (ع) هستند.
 
وی افزود: هم اکنون نیز 45 نفر از همکاران سازمان به عنوان نیروهای امدادی، پزشکی و همچنین نظامی، در قالب نیروهای مدافع حرم اهل بیت (ع) مشغول فعالیت هستند.
 
حبیبی در خصوص فعالیت های انجام شده برای خانواده های معظم شهدای سازمان تامین اجتماعی گفت: متاسفانه در دولت های قبل از این موضوع غفلت شده بود، ولی در دوره اخیر، مدیرعامل سازمان شخصا به دیدار تمامی خانواده های شهدای سازمان تامین اجتماعی رفت.
 
وی افزود: یکی از اقدامات انجام شده، بکارگیری فرزندان شهدای سازمان بود، به نحوی که الان هیچ یک از خانواده های معظم شهدای سازمان تامین اجتماعی، فرزند بیکار ندارند و الان در حال انجام این طرح برای خانواده های جانبازان عزیز هستیم. 
 
مشاور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در امور ایثارگران ابراز امیدواری کرد در مقابل ایثارگری شهدا، قدردان و خادمان خوبی برای خانواده های معظم شهدا باشیم، هر چند بزرگترین خدمت در حق خانواده های شهدا و ایثارگران در برابر آن همه رشادت و بزرگواری جزو کوچکترین خدمات است.
 
گفتنی است نمایشگاه یاد یاران، ویژه هفته دفاع مقدس به مدت یک هفته از سی ‌و یکم شهریورماه در محل بوستان لاله تهران، واقع در خیابان کارگر برپاست و در آن علاوه بر حوزه مقاومت بسیج سازمان تامین اجتماعی؛ بسیج وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان بهزیستی و بسیج سایر وزارتخانه ها و نهادهای مختلف حضور دارند و همچنین هر شب مراسم تعزیه خوانی سید و سالارشهیدان برقرار است.
 

ارسال نظر

captcha