تقدیر از بازنشستگان نمونه سازمان تأمین اجتماعی

همزمان با روز خانواده و تکریم بازنشستگان، طی مراسمی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی و مدیران ارشد این سازمان از بازنشستگان نمونه سازمان تأمین اجتماعی تقدیر شد.

تامین 24 /در این مراسم حسن صادقی از استان تهران، محمدولی آقاباباپور بهمنیری از استان مازندران، محمدکاظم شمس از استان مرکزی، مجید ایزدی از استان فارس، کیهان درفشی جوان از استان البرز و مجید مرندی خانشان از استان بوشهر به عنوان بازنشستگان نمونه سازمان تأمین اجتماعی مورد تقدیر قرار گرفتند.

همچنین خلیل خمیده از اداره کل تأمین اجتماعی شهرستانهای تهران، زهرا خالق پرست از استان خراسان رضوی و علیرضا اسدی از استان زنجان به عنوان کارکنان بازنشسته نمونه سازمان تأمین اجتماعی معرفی شده و مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش تامین24 به نقل از روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی،در بخش بازماندگان نیز از فاطمه کوهزادی از استان هرمزگان، صدیقه وطن نژاد از اداره کل شرق تهران و شهین پرند از استان خوزستان به عنوان همسر نمونه بازمانده بیمه شده سازمان تأمین اجتماعی تقدیر به عمل آمد.

همچنین هاجر محرمی از استان آذربایجانغربی به عنوان همسر بازمانده نمونه همکار سازمان تأمین اجتماعی معرفی شد.

در حوزه ازکار افتادگان نیز مرتضی نصیری از استان قزوین به عنوان همکار ازکارافتاده نمونه سازمان تأمین اجتماعی و رمضان صادقی مقدم از اداره کل شهرستان های استان تهران به عنوان بیمه شده ازکارافتاده نمونه معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.

لازم به ذکر است، حسن صادقی، رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری و بازنشسته نمونه استان تهران در این مراسم لوح تقدیر و جایزه خود را به اسدلله عبادی کارگر جانباز و بازنشسته تقدیم کرد.


ارسال نظر

captcha