ایرانول در سال گذشته پیشرفت چشمگیری داشته است

مراسم جشن خانوادگی تقدیر از دانش اموزان و دانشجویان ممتاز ایرانول و برای اولین بار جشن عبادت فرزندان کارگران ایرانول با حضور مدیر عامل تاپیکو در تالار بزرگ وزارت کشور برگزار شد.

تامین 24 / ایرانول مهندس پیوندی در این مراسم ضمن تشکر از مدیر عامل ایرانول در توجه ویژه به مسایل فرهنگی و پرسنلی گفت: مهندس اسحاقی مدیر ارجمند و موفق ایرانول در ارتباط با مسایل و تعهدات اجتماعی در خانواده ١٨ هزار نفری تاپیکو نقش اول و ارزنده ای دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت ایرانول، وی با بیان اینکه طی یک سال گذشته ایرانول پیشرفت چشم گیری داشته، افزود: حدود ٤٠ درصد افزایش تولید، فروش، صادرات و ارز آوری را طی یکسال گذشته  در ایرانول شاهد بودیم.

در این مراسم مهندس اسحاقی مدیرعامل شرکت نفت ایرانول نیز گزارشی از عملکرد و پروژه های انجام شده در شرکت طی سه سال اخیر ارائه داد و گفت: فروش  ریالی ایرانول امسال نسبت به سال گذشته تاکنون ٢٠ درصد افزایش دارد و طی ماههای اینده روغن دریایی و سپس گریس، روغن صنعتی و موتوری با همکاری مشترک ایرانول و پتروناس به بازار عرضه می شود.

 این مراسم که با استقبال گسترده کارکنان ایرانول مواجه شده بود با برنامه های متنوع و شاد برگزار و در این مراسم برای نخستین بار در شرکت های تولیدی و صنعتی از حدود ٦٠ فرزند گارگران که به سن تکلیف رسیدند طی مراسم ویژه تحت عنوان جشن عبادت با ادای سوگند فرزندان از انها تقدیر شد.


ارسال نظر

captcha