همزمان با هفته دولت انجام شد

کلنگ زنی درمانگاه تامین اجتماعى دیر به دست وزیر کار

همزمان با هفته دولت؛ وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعى با حضور در مراسم کلنگ زنی درمانگاه تامین اجتماعى دیر گفت: درمانگاه تامین اجتماعى دیر ظرف مدت کمتر از ٢ سال ساخته می شود

تامین 24 /این درمانگاه در زمینى به مساحت ٥ هزار مترمربع و زیربناى یکهزار و ٨٠٠ مترمربع کلنگ زنى شد و طى هفته آینده براى ساخت، به پیمانکار تحویل داده مى شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعى در این مراسم اظهار داشت: تلاش مى شود این پروژه ظرف مدت کمتر از ٢ سال در ٢ طبقه ساخته شده و به مردم جنوب استان بوشهر، تحویل داده شود.

دکتر علی ربیعى گفت: در آینده اى نزدیک، عملیات اجرایى درمانگاه تامین اجتماعى جم نیز آغاز مى شود.

وى ضمن قدردانى از تلاش هاى مدیران تامین اجتماعى استان بوشهر و همراهى نمایندگان و استاندار براى کلنگ زنى و ساخت پروژه هاى تامین اجتماعى، افزود: لازم مى دانم به مردم جنوب استان بوشهر براى داشتن چنین نماینده پیگیرى تبریک بگویم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعى، اظهار امیدوارى کرد: سازمان تامین اجتماعى و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بتوانند در راستاى تامین امنیت و رفاه مخاطبان عزیز، پروژه هاى درمانى مورد نیاز بیمه شدگان و مستمرى بگیران تامین اجتماعى را ساخت و تکمیل نمایند.

همچنین مدیر درمان تأمین اجتماعی استان بوشهر با بیان اینکه درمانگاه تأمین اجتماعی شهرستان دیر با زیربنای هزار و ٨٠٠ مترمربع در زمینی به مساحت ٥ هزار مترمربع ساخته می‌شود، افزود: در اجرای این طرح ٨٠ میلیارد ریال اعتبار در مدت ٢٠ ماه اختصاص می‌یابد و تکمیل می‌شود.

دکتر ابراهیم پورحکیمی افزود: خدمات درمان تأمین اجتماعی به افراد تحت پوشش افزایش یافته به گونه‌ای که ضمن تجهیز تمام مراکز درمانی تأمین اجتماعی با پزشکان مختلف قراردادهای گوناگون در ارائه خدمات رایگان به بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی منعقد شده است.

 

منبع:روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی


ارسال نظر

captcha