با حضور معاون رئیس جمهور:

تجهیزات تصویر برداری بیمارستان تأمین اجتماعی رازی قزوین به بهره برداری رسید

بهره برداری از تجهیزات تصویر برداری بیمارستان تامین اجتماعی رازی قزوین با حضور دکتر علی اکبر صالحی، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران، استاندار قزوین، معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی و جمعی از مسئولان محلی آغاز شد.

تامین 24 /دکتر مهدی درخشان، معاون درمان سازمان تامین اجتماعی با اشاره به برنامه محوری فعالیتهای این سازمان اظهار داشت: در راستای برنامه های عملیاتی سازمان تأمین اجتماعی، طرح ارتقای هتلینگ شامل نوسازی، بهسازی ، خرید تجهیزات مورد نیاز و ... در تمامی بیمارستان های تأمین اجتماعی اجرا می شود.

دکتر درخشان ادامه داد: هدف از ارتقاء هتلینگ بیمارستانها زیبا سازی نیست بلکه تمام تاسیسات و زیرساختها مورد اصلاح قرارگرفته و استاندارد شده است تا بیمارستانهای تامین اجتماعی در کل کشور پذیرای بیمه شدگان با فضا و امکاناتی بهتر باشند و آنها درد و رنج ناشی از بیماری را کمتر احساس کنند.

وی با اشاره به تدوین کتاب مربوط به ارتقای هتلینگ بیمارستان ها، افزود: در این کتاب جزئیات مربوط به استاندارد سازی ارتقاء هتلینگ در اختیار تمام واحدهای درمانی قرار گرفته است و کتاب دوم نیز که در حال انتشار است به موضوع بسیار مهم نحوه نگهداشت و حفظ هتلینگ بیمارستانها در شرایط مناسب است.

به گزارش روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی،دکتر محمدصادق بابایی، مدیر درمان تامین اجتماعی استان قزوین درباره پروژه های افتتاح شده در بیمارستان رازی گفت: دستگاه ماموگرافی با ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار، دستگاه رادیولوژی دیجیتال(Dr) به ارزش یک میلیاردو ۲۰۰ میلیون تومان و دستگاه سی تی اسکن ۱۶ اسلایس به ارزش دو میلیارد تومان در بیمارستان رازی به بهره برداری رسیدند. همچنین نوسازی و بهسازی بخش اطفال و نوزادان این بیمارستان نیز امروز با اعتباری  بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان افتتاح شد.

بیمارستان رازی بزرگترین بیمارستان تامین اجتماعی استان قزوین است که در سال ۷۵ تاسیس و هم اکنون با بخش های مختلف شامل اورژانس، قسمت بستری، رادیولوژی و سی تی اسکن، درمانگاه های تخصصی، داروخانه و فیزیوتراپی به بیماران خدمات ارائه می دهد.

 

ارسال نظر

captcha