در آستانه هفته دولت انجام شد

بهره برداری از ۲ طرح در بیمارستان های اسلامشهر و فیاض بخش تهران

در آستانه هفته دولت و با حضور دکترنوربخش، پروژه ارتقای هتلینگ بخش های نوزادان و زنان بیمارستان تامین اجتماعی امام رضا(ع) اسلامشهر و دستگاه سی تی اسکن مولتی اسلایس در بیمارستان تامین اجتماعی شهید دکتر

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با حضور در بیمارستان تامین اجتماعی اسلامشهر پس از افتتاح هتلینگ این دو بخش که با در اختیار داشتن ٢٨ تخت به بیمه شدگان خدمات ارائه می دهند، از شماری از بیماران بستری در بیمارستان تامین اجتماعی اسلامشهر عیادت کرد و در جریان روند خدمت رسانی به بیماران قرار گرفت.

نوربخش همچنین از بخش های مختلف بیمارستان امام رضا(ع) اسلامشهر  بازدید کرد و به ارزیابی تغییرات ایجاد شده پس از اجرای برنامه ارتقا هتلینگ در این بیمارستان پرداخت.

وی در جریان این مراسم، به پزشکان شاغل در این بیمارستان، روز پزشک را نیز تبریک گفت.

گفتنی است، در مراسم افتتاح پروژه ارتقای هتلینگ بخش نوزادان وزنان بیمارستان تامین اجتماعی امام رضا(ع) اسلامشهر، مدیران ارشد تامین اجتماعی و رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران این سازمان حضور داشتند.

 

افتتاح در بیمارستان فیاض بخش

دکتر نوربخش در ادامه افتتاح پروژه های سازمان تامین اجتماعی به مناسبت هفته دولت،در بیمارستان فیاض بخش تهران حضور بهم رسانده و پس از افتتاح دستگاه سی تی اسکن این بیمارستان ، از دستگاههای جدید رادیولوژی و ماموگرافی آن که اخیرا راه اندازی شده اند نیز بازدید کرد.

مدیرعامل تامین اجتماعی، در جلسه ای که در بیمارستان فیاض بخش برگزار شد ، با تبریک هفته دولت گفت: خوشحالیم که دولت دکتر روحانی با رای مردم تداوم یافت و هیات وزیران نیز از مجلس رای اعتماد گرفت و دولت جدید استقرار یافت.

وی همچنین با اشاره به روز پزشک و تبریک این مناسبت افزود: حرفه پزشکی از حرف دارای حساسیت است و مردم به حق انتظار دریافت خدمات درمانی کامل دارند.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی تصریح کرد: باید شان و کرامت جامعه پزشکی حفظ شود و اعتماد بین پزشک و بیمار ارتقا یابد.

نوربخش با بیان اینکه مردم از خدمات و زحمات پزشکان آگاه هستند، گفت: آثار معنوی فعالیت در حرفه پزشکی جایگاه اصلی را دارد.

وی با اشاره به  تجربه بیش از یک دهه فعالیت حرفه ای در بیمارستان تامین اجتماعی فیاض بخش تهران افزود: خدمات بسیار ارزشمند تخصصی و فوق تخصصی از سوی این بیمارستان به اقشار محروم جامعه ارائه می شود.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به فضای فیزیکی این بیمارستان که مدرن نیست و با مشکلاتی روبرو است، اظهار داشت: خدمت رسانی در این بیمارستان با محدودیت هایی روبرو است و کارکنان بویژه پزشکان در این بیمارستان تلاش مضاعفی انجام می دهند.

به گزارش روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، نوربخش با بیان اینکه برای بهبود خدمات رسانی در این بیمارستان اقدامات موثری انجام شد، گفت: اقدام اساسی که در این زمینه آغاز شد احداث ساختمان جدید بیمارستان است.

وی افزود: احداث ساختمان جدید بیمارستان تامین اجتماعی شهید فیاض بخش در سال ٧٨ به تصویب هیات مدیره این سازمان رسید اما در سال ٩٢ که در این سازمان شروع به کار کردیم هیچ اقدامی انجام نشده بود که پس از چند ماه از ورود تیم جدید مدیریتی، احداث آن آغاز شد.

دکتر نوربخش با بیان اینکه امیدوارم پروژه این بیمارستان با سرعت بیشتر پیش برود و هرچه زودتر افتتاح شود، گفت: جهت گیری سازمان تامین اجتماعی این است که سیستم مدیریتی همه بیمارستانهای سازمان اصلاح شود.

 

30 درصد درمان تامین اجتماعی در تهران است

مدیر کل درمان تامین اجتماعی استان تهران نیز در این جلسه گفت: ٣٠ درصد درمان تامین اجتماعی در استان تهران انجام می شود و همه پروژه های ملی در مراکز درمانی تامین اجتماعی تهران اجرا می شود و با موفقیت در حال اجرای برنامه های سازمان هستیم.

دکتر محمد تقی خسروانی مقدم افزود: در موضوع اعتبار بخشی، ١٠ بیمارستان تامین اجتماعی استان تهران درجه یک شناخته شدند.

وی اظهار داشت: در اورژانس ها نیز مقام های اول، دوم و چهارم کشوری مربوط به بیمارستان های تامین اجتماعی استان تهران هستند.

دکتر خسروانی مقدم گفت: ساختمان جدید بیمارستان تامین اجتماعی فیاض بخش مطابق با برنامه در حال احداث است.


ارسال نظر

captcha